Nissan QASHQAI
1.3 MHEV Xtronic Tekna Plus PANORAMADAK | LEER | MEM. STOEL | MASSAGE | BOSE
Direct kopen, basisprijs: € 27.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 27.945,-
LEASEPRIJS: € 390,91 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.743,60 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Nissan QASHQAI |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.3 MHEV Xtronic Tekna Plus PANORAMADAK | LEER | MEM. STOEL | MASSAGE | BOSE |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 12 maart 2024 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 68.558 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 390,91 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 27.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KDT-49-D |
| Motorinhoud: | 1.332 cc |
| Vermogen: | 116 kw / 158 pk |
| Laadvermogen: | 635 kg |
| Gewicht: | 1.350 kg |
| Wielbasis: | 267 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.985 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 725 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.800 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- metaalkleur
- panoramadak
- verwarmde voorruit
- buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- chroom delen exterieur
- dakrails
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- extra getint glas
- koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED mistlampen
- matrix LED koplampen
- regensensor
- Infotainment
- head-up display
- Apple Carplay/Android Auto
- audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm middel
- navigatiesysteem full map
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- luxe lederen bekleding
- voorstoel(en) met massagefunctie
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- airco (automatisch)
- armsteun achter
- armsteun voor
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- hemelbekleding donker
- keyless entry/start
- kunstlederen interieurdelen
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- dodehoekdetectie met correctie
- rondomzicht camera
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achteruitrij assistent
- afdaal assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- file assistent
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- kruisend verkeer detectie
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overig
- All Season banden
- Electrisch bedienbare achterklep
- stuurwiel verwarmd
- 12V aansluiting
- 100% ONDERHOUDEN
- AUX USB
- ISOFIX
- lichtmetalen velgen 19"
- Rookvrij
- start/stop systeem